Pogoda na dłuuugi weekend czerwcowy

Rozpoczynamy dłuższy – nie ograniczając się tylko do najbliższych 4 dni – okres spokojnej, w dużej mierze pogodnej i ciepłej (choć bez upałów) aury. Według obecnych wyliczeń ma potrwać przynajmniej do połowy przyszłego tygodnia.

CZWARTEK, 3 CZERWCA:

Przewaga pogodnej aury, zachmurzenie zmienne (brak – umiarkowane). W dzień od 17-20 stopni w pasie wybrzeża do 21-22 stopni na zachodzie i południu. Nocą między 9 a 13 stopni. Wiatr słaby, wschodni. Ciśnienie stabilne.

PIĄTEK, 4 CZERWCA:

Zachmurzenie zmienne od małego do dużego. W ciągu dnia lokalnie może przelotnie popadać – głównie w centrum i na wschodzie. W dzień od 16-20 stopni w pasie wybrzeża do 23-24 stopni na zachodzie i południu. Nocą między 9 a 13 stopni. Wiatr słaby, wschodni i północno-wschodni. Ciśnienie stabilne.

SOBOTA, 5 CZERWCA:

Przewaga pogodnej aury, chmur niewiele bądź brak. W dzień od 17-20 stopni w pasie wybrzeża do 23-24 stopni na zachodzie i południu. Nocą między 7 a 11 stopni. Wiatr słaby, wschodni i północno-wschodni. Ciśnienie powoli spadające.

NIEDZIELA, 6 CZERWCA:

Przewaga pogodnej aury, zachmurzenie zmienne (brak – umiarkowane). W dzień od 16-20 stopni w pasie wybrzeża do 24-25 stopni na południu. Nocą między 6 a 10 stopni. Wiatr słaby, północno-wschodni. Ciśnienie stabilne.

Opracowanie:
Tomasz Szcząchor (Meteo Pomorze)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *